info@mertreklam.net +90 541 324 23 47

Vizyonumuz

Mert Reklam sektöre gözlerini 1996'da açmış; hizmette istikrar, yenilik ve disiplini esas almıştır. Yoluna büyüyen adımlarla devam edebilmenin gücünü müşterilerinden aldığı memnuniyet dönüşlerinden bulmuştur. Kalifiye işçilik, bu iş için yeterli bilgi ve tecrübe, ar-ge çalışmaları bünyesinin vazgeçilmez parçasıdır. Sektörde; sadakat anlayışı, çözüm odaklı seri dönüş bilinci, nitelikli ve çeşitli ürün yelpazesi ile her zaman ayrıcalığını koruyabilmiştir.


Başarı hikayemiz uzun soluklu bir serüvenden ibaret olsa da; temelinde 3 unsur esastır. Doğru ve profesyonel işçi-işveren ilişkisi, kalifiye çalışanın nitelikli ürünler meydana getirmesi ve buna oranla gerçekleşen müşteri memnuniyeti, memnun müşteri kitlesinin ise sürekliliği ve firmayı büyüten değer olmaya devam etmesi.

Misyonumuz

Mert Reklam tanıtım hizmeti 1996 tarihinde Ankara'da Mehmet Yılmazer tarafından kurulmuştur. Mert Reklam'ın kuruluş amacı; verilen hizmet dahilinde, halkımıza değer sunmaktır. Amacının esasına dayalı olarak; avrupai standartlardaki makine parkuru ve donanımlı personel kadrosu bünyesinin vazgeçilmez parçasıdır. Temel sorumluluğu; hiçbir zaman kaliteli hizmet anlayışından ödün vermemektir. Kuruluşundan günümüze, her gün gelişerek, kendi üretimi olan yönlendirme ürünlerinde profesyonelleşmiştir.