info@mertreklam.net +90 541 324 23 47
December 23, 2019 - TARAFINDAN Yönetim

Mimari Yönlendirme Tabelası Nedir?

Firmamız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan ve en uygun çözüm önerilerini sunmak, reklam ve yönlendirme konusunda dünya standartlarında verimlilik göstererek çevreye duyarlı çözümler üretmektedir. Ayrıca yönlendirme alanındaki tüm teknolojik yenilikleri takip ederek öncü projeler oluşturma gayretindedir. İç mekanda ihtiyacınız olan tüm tabela,  numaralandırma, işaretleme, yönlendirme, isimlik, uyarı levhaları ve otopark işaretleri kurumunuzla ortak çalışmalarımız sonucu en uygun fiyata en kaliteli malzemeden üretilip kurulumu yapılmaktadır.

Kurumunuzun tüm işaretleme-yönlendirme ihtiyaçları belirlenir, malzeme ve boyutlar ile mimari kimliğine uygun tasarlanır ve plan üzerinde yerleştirilip proje haline getirilir. Okul, hastane, kurumsal binalar, fabrikalar, alışveriş merkezleri ve diğer işyerlerinin dış ve iç mekan yönlendirme tabelası ihtiyaçlarını tespit edip projelendirerek imalat ve montajını yapmak için profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız. Kurumsal binalarda proje aşamasından montaj aşamasına kadar müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uzmanlık alanımız olan yönlendirme sistemleri konusunda siz müşterilerimize çok çeşitli seçenekler sunuyoruz. Hedefimiz , her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmaktır. Standart ve opsiyonel kalıplarımız ile her ölçüde ve her renkte üretim yapmaktayız. Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uyarak, başlayan her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve belirlenen bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlayıp teslimatlarını yapıyoruz.

Sıradışı bir şekilde tasarlanmış bir reklamın akılda kalıcılığı, sıradan kalıplar içindeki reklama oranla daha yüksektir. Sağlamlığın, uzun ömürlülüğün, modern imajın ve yüksek kalitenin istendiği durumlarda biz hep yanınızdayız. Çok değişik malzemelerden çok farklı tasarımlarla mimari yönlendirme tabelaları üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz.