info@mertreklam.net +90 541 324 23 47

*Sitedeki tüm kişi ve kuruluşlar tanıtım amaçlıdır.

Yangın Çıkışı Levhaları


Öncelikle acil yönlendirme levhaları hakkında bilgi vererek, bu hizmeti almayı isteme durumunuzda daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olmanızı amaçlayacağız. Acil yönlendirme levhaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı kullanılan malzemelerdir.

Fabrikalarda, iş merkezlerinde, ofislerde, bu ve bunun gibi kamu kurumlarının girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren Acil yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Bu levhaların çoğunluğu alüminyum malzemelerden üretilir. Acil yönlendirme levhalarında kullanılan malzeme kalitesine göre çeşitli fiyat aralığında olur. Bu malzemeler alüminyum, vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilir. Acil yönlendirme levhaları reklam amaçlı olarak da kullanılırlar. Bunlar dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

* Dış Mekan Yönlendirme Levhaları: Reklamı yapılacak olan yerin bulunduğu sokak veya cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi merkezleri, alışveriş merkezleri girişlerinde de kullanılır. Amaç göz mesafesi olup hedeflenen yerin kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.

* İç Mekan Yönlendirme Levhaları: Amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Ofis, plaza, iş merkezi ortamlarında yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için iç mekan yönlendirme levhaları kullanılır.

- Acil yönlendirme levhaları uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha şık, dekoratif uygulamalar elde edilmektedir. Acil yönlendirme levhaları sayesinde insanlar adres veya çıkış konusunda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinmektedir. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Acil yönlendirme levhaları büyük kolaylıkları beraberinde getirerek yaşanacak olumsuz durumların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Yangın Çıkışı Levhaları

Müşteri Adı
: Yangın Çıkışı Levhaları
Hizmet
: Yangın Çıkışı Levhaları
Başlangıç ​​tarihi
: 1 Ekim, 2020
Bitiş tarihi
: 1 Ekim, 2020
durum
: Completed