info@mertreklam.net +90 541 324 23 47

Atatürk Köşesi


Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri, her okulda olmazsa olmaz bir alandır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığınca çıkarılmış ve bir yönetmeliğe bağlı olan zorunlu bir uygulamadır. Bu yönetmeliğe göre Türkiye’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün özellikle okullarda çocuklara tam olarak tanıtılması mecburidir. Tanıtımın tam olarak sağlanması için klasik tabelalarımız dışında bu alan için özel bir hizmet sunmaktayız. Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri Sunduğumuz bu hizmet sayesinde belirlenen kurallar çerçevesinde en uygun fiyatlara Atatürk Köşesi alanı yapılmaktadır. Konunun hassasiyetinin bilincinde olarak titizlikle çalışan bir ekibe sahibiz.

Atatürk Köşesi ve Okul Proje Hizmetleri

Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri Genellikle sonradan denetlenen bu alan için en doğru ve uzman bir firma seçmek kurumunuz açısından oldukça önemlidir. Seçilen mecburi ve ek alanların her bir parçası için ayrı olarak tasarım, çizim, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız bu işlemler için ekstra özen göstererek işinde uzman ekipler ile çalışmaktadır. Ekibimiz aldıkları eğitimleri doğrultusunda grafik tasarım, CNC yöntem kesim, dijital baskı vb. her konuda üst seviye bir çalışma sergiler.

Bu sayede resmi yönetmeliğe uygun ve eksiği olmayan bir alan yaratmaktayız. Resmi yönetmelik göz önünde bulundurulurken sanatsal ayrıntılar göz ardı edilmez. Bu sayede bronz korkuluk detayları, ince işçilik duvar çalışması ve estetik ahşap uygulamalar en ince ayrıntılarıyla hayat bulmaktadır.